VideoFilmy  :: moviePosadzki anhydrytowe        

       

 • Budynki mieszkaniowe KTBS, Zielona Góra


  Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zielonej górze. - Kompleksowo wykonaliśmy tynki gipsowe i poadzki betonowe

 • Budynek usługowo-biurowo-mieszkalny, Zielona Góra


  Profesjonalna jakość wykonania

 • Basen Zielona Góra


  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. - wylewki betonowe

Własny transport

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportowe.
Do dyspozycji - wywrotka z HDS, łyżka samozaładowscza itp. Oferujemy również przewóz kruszywa, piasku i żwiru.

Profesjonalnie

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowicza gwarantuje Państwu profesjonalnie wykonaną usługę.

Solidnie

Powierzając wykonanie prac naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję, że zlecenia będą wykonane solidnie oraz w terminie. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, dzięki czemu przygotowane tynki są wysokiej jakości.

Fachowo

Zapewniamy Państwu solidną i fachową obsługę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

icon 2Wylewki betonowe (Posadzki maszynowe)

To nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie o najwyższych parametrach technicznych, odporności mechanicznej oraz walorach estetycznych. Posadzki tego rodzaju wykonujemy przy użyciu maszyny typu Mixokret. Służy ona do podawania suchego betonu w górę i na odległość. Dzięki specjalnym dodatkom do betonu zwiększamy przyczepność zaprawy, a co za tym idzie poprawiamy urabialność i ułatwiamy zacieranie powierzchni, co z kolei zmniejsza ryzyko wystąpienia rys i spękań.

 • mitex_02
 • opole_03

Dzięki temu, że maszyna Mixokret wyposażona jest we własny zbiornik mieszający zaprawę i węże materiał jest rozprowadzany w dowolnym miejscu budynku. Ostatnim etapem pracy jest zacieranie posadzek na gładko. Posadzki wykonane tą metodą nadają się idealnie pod panele, parkiety i płytki. Są rozwiązaniem ekonomicznym, bowiem nie wymagają stosowanie kosztowych zapraw samopoziomujących.


janbud skanska sanbud kb