VideoFilmy  :: moviePosadzki anhydrytowe        

       

 • Budynki mieszkaniowe KTBS, Zielona Góra


  Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zielonej górze. - Kompleksowo wykonaliśmy tynki gipsowe i poadzki betonowe

 • Budynek usługowo-biurowo-mieszkalny, Zielona Góra


  Profesjonalna jakość wykonania

 • Basen Zielona Góra


  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. - wylewki betonowe

Własny transport

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportowe.
Do dyspozycji - wywrotka z HDS, łyżka samozaładowscza itp. Oferujemy również przewóz kruszywa, piasku i żwiru.

Profesjonalnie

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowicza gwarantuje Państwu profesjonalnie wykonaną usługę.

Solidnie

Powierzając wykonanie prac naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję, że zlecenia będą wykonane solidnie oraz w terminie. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, dzięki czemu przygotowane tynki są wysokiej jakości.

Fachowo

Zapewniamy Państwu solidną i fachową obsługę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

icon 2Szpachlowanie i malowanie

Jesteśmy liderem wśród firm na terenie województwa lubuskiego . W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi remontowe takie jak malowanie, szpachlowanie itp.

Czy wiecie Państwo, czym się różni gips szpachlowy od gładzi gipsowej. Na pierwszy rzut oka to prawie to samo. Zatem czego używać do wygładzenia i wyrównania sufitów i ścian? 

Gipsy szpachlowe

Gipsy szpachlowe nazywamy także masami szpachlowymi lub szpachlówkami. Wykorzystujemy głównie do wyrównywania i szpachlowania większych powierzchni.  Cały proces wyrównania i gładzenia wykonujemy w tak zwanej fazie mokrej, czyli przed całkowitym związaniem nałożonej warstwy. Gipsy szpachlowe:

 • są twardsze od gładzi gipsowych, 
 • są mniej od nich elastyczne, 
 • mocno trzymają się podłoża.

Gładzie gipsowe

Gładzie gipsowe produkuje się z bardzo drobno zmielonego naturalnego lub syntetycznego gipsu. Gładzie z gipsu naturalnego są bielsze i dłużej wiążą. Te z gipsu syntetycznego charakteryzują się zaś dużo większą wytrzymałością i są przeznaczone do ostatecznego wygładzania powierzchni mineralnych. Grubości warstwy to 2-3 mm. Są elastyczniejsze od mas szpachlowych, miększe i delikatniejsze, o bardzo drobnym uziarnieniu, podatne na szlifowanie siateczkami ściernymi. 

Aby wybrać co będziemy stosować, należy ocenić stan podłoża, odchylenie od pionu i wielkość ubytków. Jeżeli wyrównania mają być niewielkie, stosuje się gładzie gipsowe, natomiast przy dużych nierównościach lepsze będą gipsy szpachlowe albo nawet tynkarskie.


janbud skanska sanbud kb