VideoFilmy  :: moviePosadzki anhydrytowe        

       

  • Budynki mieszkaniowe KTBS, Zielona Góra


    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zielonej górze. - Kompleksowo wykonaliśmy tynki gipsowe i poadzki betonowe

  • Budynek usługowo-biurowo-mieszkalny, Zielona Góra


    Profesjonalna jakość wykonania

  • Basen Zielona Góra


    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. - wylewki betonowe

Własny transport

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportowe.
Do dyspozycji - wywrotka z HDS, łyżka samozaładowscza itp. Oferujemy również przewóz kruszywa, piasku i żwiru.

Profesjonalnie

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowicza gwarantuje Państwu profesjonalnie wykonaną usługę.

Solidnie

Powierzając wykonanie prac naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję, że zlecenia będą wykonane solidnie oraz w terminie. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, dzięki czemu przygotowane tynki są wysokiej jakości.

Fachowo

Zapewniamy Państwu solidną i fachową obsługę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

icon 2Oferta dla osób prywatnych


"Profesjonalne, solidne i fachowe usługi posadzkarskie i tynkarskie w pełnym zakresie."

domek rodzinnyNasze wieloletnie doświadczenie w branży tynkarskiej i posadzkarskiej są gwarancją najwyższej jakości i Państwa zadowolenia. Jesteśmy słowni i dbamy o każdy szczegół. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. 

Ze względu na politykę prywatności oraz z szacunku do naszych klientów, fotografie zrealizowanych domków jednorodzinnych nie są umieszczane w naszym serwisie.

 


janbud skanska sanbud kb