VideoFilmy  :: moviePosadzki anhydrytowe        

       

  • Budynki mieszkaniowe KTBS, Zielona Góra


    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zielonej górze. - Kompleksowo wykonaliśmy tynki gipsowe i poadzki betonowe

  • Budynek usługowo-biurowo-mieszkalny, Zielona Góra


    Profesjonalna jakość wykonania

  • Basen Zielona Góra


    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. - wylewki betonowe

Własny transport

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportowe.
Do dyspozycji - wywrotka z HDS, łyżka samozaładowscza itp. Oferujemy również przewóz kruszywa, piasku i żwiru.

Profesjonalnie

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowicza gwarantuje Państwu profesjonalnie wykonaną usługę.

Solidnie

Powierzając wykonanie prac naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję, że zlecenia będą wykonane solidnie oraz w terminie. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, dzięki czemu przygotowane tynki są wysokiej jakości.

Fachowo

Zapewniamy Państwu solidną i fachową obsługę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

icon 2Chudziaki 

Pod pojęciem „chudziak" kryje się produkt, który ma za zadanie ustabilizować podłoże gruntowe i wzmocnić jego powierzchnię. Zazwyczaj jest to beton klasy B-7,5 ew. B-10. Jest wodnisty aby wyplywajace mleczko betonowe polaczylo sie z piaskiem. 

Pomimo, iż wydaje się, że jest to najmniej istotny fragment budowli, jego wykonanie zgodnie ze sztuką budowlaną ma olbrzymie znaczenie. Brak takiej warstwy powoduje, że podczas wbudowywania właściwej mieszanki konstrukcyjnej (np. betonu B20 na ławy fundamentowe) może wystąpić „zmieszanie" warstwy gruntu z zaczynem cementowym. Następstwem tego będzie osłabienie betonu i pogorszenie warunków ochrony korozyjnej stali zbrojeniowej. Należy rozróżnić pojęcie „chudziaka" od chudego betonu 6-9, który jest mieszanką kruszywa mineralnego, cementu i wody o wytrzymałości na ściskanie od 6 do 9 MPa.

Dlatego też przykładamy dużą wagę aby pierwsza wylewka była bardzo dobrze wykonana.


janbud skanska sanbud kb